Готель та ресторан «Дружба» у Кривому Розі


ГРК «Дружба» розташований в діловому центрі Кривого Рогу – по вулиці Телевізійна, 12 – в місці із зручною транспортною розв'язкою, поблизу від авто- та залізничного вокзалів. Не дивлячись на це закрита паркова зона готелю створює відчуття повної ізоляції від міської метушні. Ви, поза сумнівом, оціните цю перевагу, якою можуть похвалитися далеко не всі готелі Кривого Рогу.

ВІРТУАЛЬНЫЙ ТУР ПО ГОТЕЛЮ


Після реконструкції, що завершилася у вересні 2009 року, готель відкрив для гостей міста. Комплектація номерів та перелік послуг, що надаються в готелі відповідають високому рівню якості.


У новій «Дружбі» є все, що необхідне для плідної роботи і розслаблюючого відпочинку – конференц-зала, авторський ресторан і бар в класичному стилі, фінська та інфракрасна сауни, тренажерний зал, а також спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у великий теніс і футбол. Інфраструктуру готелю доповнює перукарня, зручний паркінг на 120 авто і ще безліч сервісів, доступних не лише для гостей, але і для жителів міста.

 

Сьогодні «Дружба» - це втілення безкомпромісного комфорту і якісного сервісу. Саме тому готель користується популярністю у іноземних і українських гостей.

Зателефонуйте адміністраторові готелю «Дружба» і одразу забудьте про турботи, пов'язані з організацією Вашого побуту.

Все починаеться з "Дружби"...