Готель та ресторан «Дружба» в Кривому Розі


Живите в Дружбе

index.explanation.video0

 

Вселенский приём

index.explanation.video1

 

Свидание на крыше

dari.postupok.explanation

 

Детальніше
ГРК «Дружба» розташований в діловому центрі Кривого Рогу на вулиці Телевізійна, 12 - у місці із зручною транспортною розв'язкою, недалеко від авто - та залізничного вокзалів. Незважаючи на це закрита паркова зона готелю створює відчуття повної ізоляції від міської суєти. Ви, поза сумнівом, оціните це перевага, якою можуть похвалитися далеко не всі готелі Кривого Рогу.

Останні новини


НЕБО – ЭТО Я

Детальніше

Приглашаем всех на Масленичный Разгуляй

Детальніше

8 Марта вместе с Дружбой

Детальніше

Програма лояльності

У ГРК «Дружба» діє єдина дисконтна програма, учасником якої може стати кожен гість закладу. Власники картки гарантовано отримують знижку на послуги готелю, ресторану, бару, конференц-залу, футбольного поля, сауни і перукарні комплексу. Дисконтна карта має фіксований номінал знижки(-5%, -7%, -10%). Для участі в програмі необхідно заповнити реєстраційну анкету та передати її адміністрації закладу.

Детальніше

Номерний фонд

Готель «Дружба» пропонує своїм гостям 127 комфортабельних номерів на 190 місць - одномісні та двомісні номери, а також номери категорії люкс і напівлюкс. Усі номери готелю «Дружба» обладнані згідно з європейськими стандартами і оснащені електронною системою безпеки. Дизайн кімнат виконаний в спокійних теплих тонах. У кожному номері готеля: кондиціонер, доступ до міжміської телефонної мережі, LCD-телевізор з системою супутникового TV, доступ до мережі Internet та сейф. Приємне доповнення - набір міні-парфумерії, капці та фен.

Детальніше